Форма входу
Вход ИРС "ДКЗ"

                          Лечебно-оздоровительный комплекс «Сонячна долина»

           Переход на ИРС "ДКЗ" (Диспетчер курортов Закарпатья) | RSS

 
Панорама пансіонату
 
 
Пансіонат "Сонячна долина" розміщений у зоні бальнеологічного курорту Поляна, за 11 км. від м.Свалява, в долині річки Велика Пинія (басейн річки Латориці), між Вулканічним та Полонинським хребтами Українських Карпат, на висоті 340 м. над рівнем моря, у так званій Пинієвській гідрогеологічній зоні, породи котрої складаються в основному з піщаників.
 
Пансіонат "Сонячна долина" пропонує повний пакет послуг, що включає розміщення, триразове харчування, лікування (4 базові процедури).
 
Для розміщення пропонуються:
 
Всі номери обладнані сучасним цифровим телефонним зв"язком, кабельним телебаченням і сейфами для зберігання цінних речей. Сучасний дизайн номерів доповнюють меблі, виготовлені з натурального дерева.
 
Відпочиваючі забезпечуються повноцінним збалансованим харчуванням в ресторані. Три зали відповідають категоріям номерів. Всі зали ресторану обладнані системою кондиціювання та вентиляції.
 
Конференц-зал на 100 посадкових місць з аудіо- та відеотехнічними засобами, з можливістю доступу до інтернету ідеально підходить для проведення ділових перемовин, конференцій, симпозіумів, семінарів.
 
Для відпочиваючих передбачено ряд додаткових послуг: сучасна пральня, перукарня, 2 тенісних корти, банкомат, пошта.
 
Розміщений у лікувальному корпусі басейн (розміром 15 х 6,5 м.) з підводним масажем, шийним масажем (водоспадом), гейзерами та протитечіями допоможе вам отримати якнайбільше задоволення.

У барах комплексу відпочиваючим надається великий вибір вишуканих десертів, натуральних соків, різноманітних спиртних напоїв, а кава "по-закарпатськи" вразить навіть самого вишуканого гурмана.

 

© Сонячна Долина + © ДКЗ


Сайти системи ДКЗ : Диспетчер курортів Закарпаття | Орлине гніздо | Туристичний рафтинг | Незвичайна книга | Синяцька долина | Квітка полонини